Vouchery (pracownicy)

kokardaSzanowni Państwo

Z radością informujemy, iż w marcu 2010r. otwarty został pierwszy profesjonalny salon odnowy biologicznej, oferujący szeroki wachlarz kompleksowych usług w dziedzinie pielęgnacji zdrowia i urody. Capri Medical Day Spa mieszczący się na „Słowiance” to fachowy personel kosmetologów, masażystów i lekarza medycyny estetycznej. Oferujemy bogatą gamę zabiegów specjalistycznych, relaksacyjnych i upiększających.

Wychodząc naprzeciw światowym trendom i zapotrzebowaniom wielu firm, których dobro pracowników  jest nadrzędnym celem informujemy, iż można dokonywać kupna Vocherów w następujących kategoriach :

Vochery dla pracowników

kosmetyka twarzy i ciała masaże relaksacyjne gorącą świecą, kamieniami oraz stemplami ceremonie oraz rytuały SPA manicure SPA, pedicure SPA

Proponujemy wykupienie Vochera upominkowego na dowolnie wybraną kwotę lub usługę. Osoba obdarowana może go wykorzystać w dowolnym dla niej terminie. Jest to doskonały prezent dla pracownika, który będzie wyrazem uznania dla jego osiągnięć i wkład w firmę lub partnera biznesowego

Zachęcamy do obejrzenia obiektu w celu dokładnego wyboru Vocherów upominkowych i zapoznanie się ze specjalnymi rabatami przy wyborze naszej oferty. Zapraszamy na I piętro do ,,Słowianki”.