Hialurofrax

hialuUrządzenie najnowszej generacji, służy do wprowadzania kwasu hialuronowego w głąb skóry. Jest zabiegiem alternatywnym do metody iniekcyjnej . Zabieg przeznaczony jest dla skór dojrzałych oraz jako profilaktyka anti aging.

Dzięki nanotechnologii i laseroterapii z powodzeniem wprowadzamy wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy przez rogową warstwę naskórka. Z pomocą kompleksu biotechnologicznego systemu, zwięzłe molekuły w nano wielkości bogate w kwas hialuronowy bez problemu przenikają w głębsze partie skóry. Pracując głowica laserową rozbijamy cząsteczki nośne i łączymy pofragmentowane molekuły już po wniknięciu w skórę. Penetrujący kwas hialuronowy stymuluje produkcję elastyny i syntezę kolagenu.

Komórki kwasu hialuronowego są swoista gąbką wiążą cząsteczki wody powiększając w ten sposób przestrzeń komórkową i wypełniając zmarszczki.

KWAS HIALURONOWY jest substancją którą nasz organizm produkuje od dzieciństwa. Jest podstawowym elementem budowy tkanki, zapewnia jej elastyczność, jędrność i nawilżenie. Po 40 roku życia produkcja kwasu hialuronowego spada o 60% a po 60 aż o 90% w stosunku do młodego organizmu.

hia
hia2
hia3

Hialurox odmładza od środka, regeneruje kwas hialuronowy, elastynę i kolagen wewnątrz włókien, aktywuje naturalne procesy. Uczy skórę odżywiać się we właściwych miejscach i zapobiega objawom starzenia. Efektem zabiegów jest doskonałe nawilżenie i odżywienie, wyraźne spłycenie lub zniwelowanie drobnych zmarszczek. Efekty widoczne są już po kilku dniach.

Warunkiem koniecznym do uzyskania pożądanych efektów jest spożywanie 2 litrów wody dziennie w czasie trwania sesji. Ponadto zabronione jest opalanie się w ciągu trwania sesji i przynajmniej 3 tygodnie po jej zakończeniu. Aktywacja procesów Hialuroxu wymaga przeprowadzenia 6 zabiegów. Wykonujemy 2 zabiegi tygodniowo. Sesje można powtarzać raz na pół roku. Zabieg jest przyjemny i absolutnie bezbolesny. Pracujemy głowicą laserową, tak zwany laser zimny, temperatura obszaru zabiegowego wzrasta o 10C

Hialurox - twarz

Hialurox - twarz
290,00 zł w serii 260,00 zł

Hialurofrax - twarz

Hialurofrax - twarz z mikro nakłuciami
320,00 zł w serii 290,00 zł