academie

Nasza skóra jest wciąż zagrożona. Dlatego konieczna jest właściwa pielęgnacja, która wzmocni jej mechanizmy obronne i uodporni na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

W tym celu Academie Scientifique de Beauté stworzyła Hypo-Sensible. Każdy z produktów tej linii zawiera czynnik hipoalergiczny, który otrzymywany jest z mikroorganizmów żyjących w źródłach termalnych na głębokości poniżej 2650 m. Uzyskiwany w procesie biotechnologii składnik stymuluje i wzmacnia skórę. Zapobiega oraz redukuje oznaki nietolerancji i dyskomfortu skóry. Wzmacnia jej system obronny, zapobiega podrażnieniom, a w przypadku uszkodzenia, błyskawicznie uruchamia proces odnowy komórkowej.

Hipoalergiczne produkty linii Hypo-Sensible zawierają nowatorskie i skuteczne składniki aktywne, które nie powodują reakcji alergicznych. To idealne kosmetyki zwłaszcza dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Informacje o firmie Academie

Czy wiesz, kto jako pierwszy wykorzystał kolagen w kosmetyce? Może wiesz, kto jako pierwszy zastosował jojobę w kremach lub założył jedną z pierwszych szkół kosmetycznych i dokonał rozróżnienia na typy skóry? Jeżeli potrafisz odpowiedzieć na te pytania, to na pewno doskonale znasz markę Academie Scientifique de Beauté. Jeżeli jednak nie, to poznaj osišgnięcia jednego z światowych liderów kosmetyki profesjonalnej.

Academie została założona w 1926 roku przez paryskiego farmaceutę dr Georges’a Gay. Jest to jedyna w 100% niezależna, rodzinna francuska firma kosmetyczna, która posiada własne laboratoria i fabrykę. Od poczštku z powodzeniem wykorzystuje naukowe odkrycia i tworzy profesjonalne zabiegi i kosmetyki dla gabinetów urody. Oferuje innowacyjne, hipoalergiczne i awangardowe produkty, które są unikalną kombinację najczystszych, wysoko skoncentrowanych składników aktywnych. Ich zawartość sięga od 5 do 36,5 procent!